KHEDİ - Ekokardiyografi I

Ekokardiyografi I

Başvuru : info@khedi.org

Değerli Meslektaşlar,

Kedi Hekimliği Derneği (KHEDİ) Uygulamalı Eğitim Çalışmaları mesleğimize ve siz değerli meslektaşlarımıza bilimsel katkısını sürdürmek için 2019 yılında da durmadan çalışmaya devam etmektedir. “EKOKARDİYOGRAFİ I” başlığı altında temel ekokardiyografik görüntüleme teknikleri, 2D, M-Mode ekokardiyografi, kardiyak fonksiyonların hesaplanması ve doppler ekokardiyografik verilerin yorumlanması içeriklerinin Dr.Onur İSKEFLİ tarafından aktarılacağı bu eğitim semineri serisi gün boyunca sürecektir.  Toplantının teorik kısmını takiben, her katılımcı tarafından bizzat yapılacak uygulama bölümü üç canlı köpek üzerinde gerçekleşecektir. Toplantı sonunda ekokardiyografi fotoğraf ve video görüntüleri üzerinden küçük bir sınav yapılacaktır. Sınavda başarılı olan katılımcılar Ekim ayının ilk haftasında yapılacak “Ekokardiyografi II” başlıklı ileri düzey ekokardiyografi çalışmasına katılma hakkı kazanacaklardır. Başarısız olan katılımcılar kongre döneminde tekrarlanacak olan «Ekokardiyografi I» için öncelikli kayıt hakkı ile beraber %50 indirim hakkına sahip olacaklardır. Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği (KHVHD) Nişantaşı Merkez Ofisi’nde gerçekleştireceğimiz bu seminerde keyifli ve bilgi dolu vakit geçirmenizi dileriz.

Kedi Hekimliği Derneği (KHEDİ)’nin özverili çalışmaları sonucunda hazırlanan ve veteriner kardiyoloji konusunda kendisini geliştirmek isteyen meslektaşlarımızca kaçırılmaması gereken bu seminer serisini meslektaşlarımıza duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

EKOKARDİYOGRAFİ-I

WORKSHOP  

15 KİŞİ İLE SINIRLI

PROGRAM İÇERİĞİ:

PROGRAM GÜN VE SAATİ:

17 MART 2019 PAZAR

11:00-12:00 Teorik

12:00-13.00 Yemek arası

13:15-14:00 Uygulama

14:00-14:15 Kahve molası

14:15-15:00 Uygulama

15:00-15:15 Kahve molası

15:15-16:00 Uygulama

16:00-16:15 Kahve molası

16:15-16:45 Quiz

17:00 Sertifika Dağıtımı

Başvuru: info@khedi.org

Katılım Ücretleri:

-Dernek Üyesi: 400 TL

-Dernek Üyesi Dışında: 500 TL

Önemli Not: Öğrenci katılımı, sadece intern düzeyindeki son sınıf öğrencileri ile sınırlıdır.

Sponsorlar
Derneğimiz 2017 Ocak ayında ''Kedi Hekimliği Derneği'' adıyla sürekli gelişen ve her gün daha da özelleşen sağlık ve tıp alanı gibi, biz Veteriner Hekimlerin de daha spesifik çalışmalar yapabilmesi hedefiyle "Kedi Hekimliği" alanına yoğunlaşmak, "Kedi"yi ve özellikle "Hekimliğimizi" kapsayan kısmını irdelemek, hem siz meslektaşlarımız hem de Veteriner Hekim Adayı öğrencilerimizin bu alandaki gelişimine katkı sağlayabilmek amacı ve heyecanı ile kurulmuştur.