KHEDİ - 1. Uluslararası Kedi Hekimliği Derneği Kongresi

1. Uluslararası Kedi Hekimliği Derneği Kongresi

2017 yılının ocak ayında derneğimizi kurarken aklımızda tek bir soru vardı: “Tür spesifik hekimliği, kedi hekimliğini geliştirmek için neler yapabiliriz?” Kısa süre içerisinde bu yolda ilerleyebilmek adına birçok seminer ve etkinlik düzenledik, bizi çok mutlu eden, çok güzel geri dönüşler aldık. Bu ilginin sonucunda derneğimiz henüz 1 yaşındayken sizlerin karşısına çok özel bir kongre ile çıkmayı gönülden istedik ve gerçekleştirdik.

5-7 Aralık 2018 tarihinde 1. Uluslararası Kedi Hekimliği Derneği Kongresinde “Feline Fitness & Fatness” temasıyla ve 9 yabancı, 4 yerli konuşmacımız ile Türkiye’nin ilk kedi spesifik kongresini gerçekleştireceğimizi belirtmekten gurur duyuyoruz.
Bu yolda bizim yanımızda olan veya olmak isteyen, kedinin diğer pet hayvanlarından daha farklı bir yerde olduğunu bilen ve bu konuda daha fazlasını öğrenmek isteyen herkesi aramızda görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Detaylı bilgiye www.khedi2018.org adresinden ulaşabilirsiniz.

1. Uluslararası Kedi Hekimliği Derneği Kongresi
Sponsorlar
Derneğimiz 2017 Ocak ayında ''Kedi Hekimliği Derneği'' adıyla sürekli gelişen ve her gün daha da özelleşen sağlık ve tıp alanı gibi, biz Veteriner Hekimlerin de daha spesifik çalışmalar yapabilmesi hedefiyle "Kedi Hekimliği" alanına yoğunlaşmak, "Kedi"yi ve özellikle "Hekimliğimizi" kapsayan kısmını irdelemek, hem siz meslektaşlarımız hem de Veteriner Hekim Adayı öğrencilerimizin bu alandaki gelişimine katkı sağlayabilmek amacı ve heyecanı ile kurulmuştur.